Legendární výlet Benedikta XVI. tentokráté do České republiky

Vyhraj lístek do VIP sektoru! (1. kolo)

1. 9. 2009 0:00
Rubrika: aktuality | Štítky: z jedné vlny

Chceš mít papeže skoro na dosah? Pojď soutěžit o lístky do V. I. P. sektoru a knihy o Benediktu XVI. na setkání papeže s mládeží a ministranty ve Staré Boleslavi!


 

Téma papežovy návštěvy naší země jsou tři cnosti : VÍRA, NADĚJE a LÁSKA. A právě s nimi je soutěž o lístky a knihy spjatá ;)

 

Podmínky soutěže Podmínky soutěže Podmínky soutěže Podmínky soutěže Podmínky soutěže

Soutěž proběhne ve třech kolech. Na začátku každého kola bude zde na blogu zveřejněno deset citátů, a to nejdříve na téma VÍRA, nasledně na téma NADĚJE, a jako poslední na téma LÁSKA.

Princip zapojení do soutěže je jednoduchý - přečteš si všech deset citátů a pomocí dotazníku, na který najdeš odkaz hned za zveřejněnými citáty, vybereš ten citát, který Tě z dané nabídky nejvíce osloví, nejvíce se Ti líbí.

Abys mohl být zařazen do soutěže (a abychom Tě mohli kontaktovat v případě výhry) musíš v dotazníku vyplnit  svůj nick na signály.cz, nejsi-li autorizovaný uživatel, tak i své jméno a přijmení.

Každá osoba může v každém kole soutěže použít právě jeden svůj nick a vyplnit právě jeden dotazník.

Z nejčastějších odpovědí se bude po skončení každého kola losovat. Vylosovaný pak získá vstupenku do VIP sektoru a knihu o Benediktu XVI a na konci soutěže budou zveřejněny tři "vítězné" citáty.

Pokud vyhraješ v nějakém kole, nebudeš slosován v kole dalším.

Celá soutěž probíhá od 1. 9. 2009 do 16. 9. 2009. První kolo trvá začíná 1. 9. 2009 a končí 6. 9. 2009.

 

Vstupenka do VIP sektoru zadarmo? No neber to ;-)

 

Citáty 1. kolo VÍRA Citáty 1. kolo VÍRA Citáty 1. kolo VÍRA Citáty 1. kolo VÍRA Citáty 1. kolo VÍRA

1) Kdo se nevykazuje skutky, ale věří v toho, který dává spravedlnost bezbožnému, tomu se jeho víra počítá za spravedlnost. (Římanům  4,5)

2) Dokud nepřišla víra, byli jsme zajatci, které zákon střežil pro chvíli, kdy víra měla být zjevena. (Galatským  3,23)

3) V Kristu Ježíši nezáleží na tom, je-li někdo obřezán či ne; rozhodující je víra, která se uplatňuje láskou. (Galatským  5,6)

4) Stejně tak i víra, není-li spojena se skutky, je sama o sobě mrtvá. (List Jakubův  2,17)

5) Jako je tělo bez ducha mrtvé, tak je mrtvá i víra bez skutků. (List Jakubův  2,26)

6) Amen, pravím vám: Kdo řekne této hoře: "Zdvihni se a vrhni do moře!", a nebude ve svém srdci pochybovat, ale věřit, že se stane, co říká, bude to mít. (Mk 11,23)

7) Kdo věří, není nikdy sám. (Benedikt XVI.)

8) Věří nikoliv, kdo chce, ale ten, kdo může, neboť víra je dar života, milost boží. (Miguel de Unamuno y Jugo)

9) S nejhlubším tajemstvím křesťanské víry je to jako se sluncem: nemůžeš se na ně dívat, ale v jeho světle vidíš všechno ostatní.  (Gilbert Keith Chesterton)

10) Věřit znamená dávat svůj život v sázku a skočit do prázdna, i když se přitom nikdy nezbavíte bolestného podezření, že místo v měkké náruči přistanete na tvrdé skále.  (Bruno Forte)

Jaký citát Tě nejvíce zaujal? Který Tě nejvíce oslovil? Který Ti přijde nejvíc pasující na Tvůj život? Vyber jeden a hlasuj pro něj PŘÍMO TADY!

 

A zkus...

Zkus nebrat tuto soutěž "jen" jako soutěž, ale zkus ji vzít i jakousi duchovní přípravu na setkání. Zkus se nad těmi citáty skutečně zamyslet... A třeba si ten svůj někam i napsat, kde ho budeš mít na očích (na noční stůl, poznámkového bloku, jako status na signálech ... ;-) )

Zobrazeno 4470×

Komentáře

Camel1987

To jo to mě taky napadlo, co bych asi tak měl dělat s jednou vstupenkou do VIP... když by jich bylo 10, tak to by bylo jasné. Kdyby dvě tak bych i tak dost rozvažoval, jestli máme jít ve dvou a ostatní nechat na místě... no snad nevyhraju, abych volby nemusel litovat :-)... ale zahlasoval jsem si to zas jo, protože mě jeden naprosto uchvátil.

Tofl

Jak jsem slíbil tak i plním ;-)<br />
První kolo máme za sebou a já hlasoval pro citát č. 7<br />
Bylo to sice těžké rozhodování, ale pro svoji jednoduchost, pravdivost a především aktuálnost, jsem hlasoval pro tento citát . . .

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Autor blogu Grafická šablona