Legendární výlet Benedikta XVI. tentokráté do České republiky

Dostaň smsku od papeže

7. 9. 2009 0:21
Rubrika: články | Štítky: z jedné vlny

Biskupství brněnské připravilo projekt nazvaný "Denně SMS od papeže". Jednotlivci, kteří se zajímají o osobnost Benedikta XVI. a chtějí se připravit a "naladit" na jeho návštěvu v ČR, mohou každý den dostat jednu myšlenku Svatého otce prostřednictvím SMS, a to od 5. do 25.9.2009 včetně.

Brno: Myšlenky Benedikta XVI. jsou vybírány z jeho tří encyklik: Deus caritas est (Bůh je láska), Spe salvi (Spaseni v naději) a Caritas in veritate (Láska v pravdě). Jejich přesnou citaci si mohou odběratelé SMS zpráv v následujících dnech zpětně zjistit na webových stránkách www.biskupstvi.cz/papezvbrne.

Většina citátů je vybírána tak, aby mohly posloužit jako inspirace k přemýšlení i těm, kdo se k víře nehlásí.

 

Komu je služba určena a jak si ji zájemci mohou objednat?

"Denně SMS od papeže" si může objednat kterýkoliv zájemce vlastnící mobilní telefon (všech operátorů v ČR).

Aktivace (objednání) služby:

Ze svého mobilního telefonu zašlete SMS ve tvaru PAPEZ SMS ANO na číslo +420 736 301 599. Tato aktivace vás bude stát cenu jedné SMS dle vašeho tarifu. Denní zasílání zpráv je již zdarma.

Deaktivace (zrušení) služby:

Ze svého mobilního telefonu zašlete SMS ve tvaru PAPEZ SMS NE na číslo +420 736 301 599. Toto zrušení vás bude stát cenu jedné SMS dle vašeho tarifu.

Zjištění stavu služby:

Pokud si nebudete jisti tím, zda máte či nemáte službu objednánu, můžete zaslat SMS ve tvaru PAPEZ SMS STAV na číslo +420 736 301 599. Toto zjištění vás bude stát cenu jedné SMS dle vašeho tarifu.

 

Jak zasílání zpráv proběhne?

Jestliže si objednáte zasílání zpráv výše uvedeným způsobem, dostanete obratem potvrzení o aktivaci této služby. Následujícího dne v ranních hodinách pak poprvé dostanete myšlenku Benedikta XVI. Kdo se zaregistruje ráno do 6.30 hodin, dostane svou první SMS ještě téhož dne.

Myšlenky Benedikta XVI. budou rozesílány denně kolem 7. hodiny ranní. Kdo chce získat do svého mobilu všechny připravené citáty od prvního do posledního, měl by se zaregistrovat už 4.9.2009, nejpozději do 5.9.2009 do 6.30 hodin.

Jednotlivé citáty budou s jednodenním zpožděním zveřejňovány na stránkách www.biskupstvi.cz/papezvbrne, včetně uvedení citace (název díla, číslo odstavce).

Partnerem projektu "Denně SMS od papeže" je T-Mobile Czech Republic a. s.

 

Zdroj: Tiskové středisko ČBK

Zobrazeno 3247×

Komentáře

Albrecht

A to jeste netusite,ze videa na joutube tam taky uploaduje sam papez!

Dominik Mach

jů hod mě odkaz. sa rád podívám:-)

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Autor blogu Grafická šablona